Chata Nisanka - ubytování Bedřichov

Chata Nisanka

Chata Nisanka, Bedřichov, 46812

V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově Vám rádi poskytneme ubytování prvotřídní kvality v tichém a klidném prostředí. Nabízíme Vám ubytování v 7 apartmánech vybavených vlastní koupelnou (sprcha + WC), TV a bezdrátovým připojením k internetu. V okolí najdete velké množství běžeckých i sjezdových tratí, v letních měsících si jistě přijdou na své milovníci pěší i cyklo turistiky. Penzion je umístěn přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je vzdálen přibližně 500 m.

Dostupnost hotelu

U penzionu je k dispozici otevřené parkoviště. Objekt se nachází v centru Bedřichova. Jedná se samozřejmě o horskou oblast a tomu je zejména obutí vozu vhodné přizpůsobit. Oblast je však turisticky vysoce atraktivní a hojně navštěvovaná, takže příjezdové silnice jsou obvykle dobře upraveny.

Vzdálenost k autobusové zastávce je cca 250 m. Autobusové a vlakové nádraží je v nedalekém Jablonci nad Nisou (cca 8 km). V některých případech je možné dojednat odvoz do objektu.

Gastronomie

Chata Nisanka nenabízí gastronomické služby, avšak hosté mohou využít plně vybavené kuchyňky včetně mikrovlnné trouby, lednice a rychlovarné konvice, která se nachází v každém apartmánu. Nebo si zajít do 200 m vzdálené Restaurace Nisa či 400 m vzdálené Restaurace Hela, které nabízejí teplá i studená jídla včetně širokého výběru alkoholických a nealkoholických nápojů.

Popis pokojů

Pokoje jsou apartmánového typu vybavené vlastní kuchyňkou a koupelnou. Vybavení je úplně nové nakoupené po rekonstrukci v roce 2009. Samozřejmostí je ložní prádlo, televizor, mikrovlnná trouba, plotýnkový vařič, příbory, nádobí,...

Okolí

Objekt se nachází u sjezdového areálu v Bedřichově. V tomto areálu jsou samozřejmě k dispozici půjčovny lyží, dětská lyžařská školka, lyžařská škola... Na běžecké tratě lze nastoupit u objektu a dojet na Jizerskou magistrálu (cca 500 m).

Na cyklistické a pěší stezky se dá nastoupit přímo u objektu.

Máte-li zájem o další ubytování Bedřichov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chata Nisanka

Chata Nisanka
Bedřichov
46812

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422