Vilka Rtyně v Podkrkonoší - ubytování Rtyně v Podkrkonoší

Vilka Rtyně v Podkrkonoší

Vilka Rtyně v Podkrkonoší, Rtyně v Podkrkonoší, 54233

V přízemí se nachází vybavená kuchyň s posezením (plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednička, varná konvice, toustovač, kávovar), koupelna s WC a obývací pokoj zde jsou 1 pevné lůžko + 2 přistýlky, nově přidány krbová kamna. Patro nabízí 3 ložnice ( 1x2lůžkový, 1x3lůžkový, 1x4lůžkový pokoj). Topení na elektrický proud, voda je v celém objektu pitná. V objektu je také pračka, TV a SAT. Venkovní vybavení: pergola s posezením, zahradní pozemek, gril, malé dětské pískoviště. Pozemek je oplocen je zde i terasa.

Gastronomie

Všechno potřebné vybavení k vlastnímu stravování je hostům k dispozici v moderně zařízené kuchyni. Najdete v ní ledničku s mrazákem, sporák, mikrovlnnou troubu, toustovač, kávovar.
Restaurace s celodenním stravováním se nachází 200 m od vilky.

Okolí

Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku. Běžecké tratě v okolí. Nejbližší lyž. vlek 17km. Lyžařská škola, půjčovna lyží 17km. Sauna, plavecká hala 17km. Lyžařské středisko 25km. Koupaliště 17km, rybník 3km, bowling 500m. K zajímavým typům na výlet patří návštěva ZOO Dvůr Králové, Adršpachu, Babiččina údolí, Náchodu, Nového Města nad Metují, Opočna, Kuksu. Máte-li zájem o další ubytování Jívka, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Vilka Rtyně v Podkrkonoší

Vilka Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší
54233

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt