PENSION SKÁLY - ubytování Teplice nad Metují

PENSION SKÁLY

PENSION SKÁLY, Teplice nad Metují, 54957

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.

Celková kapacita je 36 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jsou v pensionu dvoupokojové apartmány. Všechny typy pokojů mají vlastní WC a jsou vybaveny vanou nebo sprchou. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje. Pension je nekuřácký. 

 

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Penzion nabízí také možnost ubytování s polopenzí. Večeře probíhá výběrem ze 4 jídel. Snídaně a večeře jsou podávány v příjemné restauraci umístěné v přízemí penzionu. V letních měsících si své jídlo můžete vychutnat také na venkovní terase s pěkným výhledem do okolí.

Okolí

Projížďky na koních, pod odborným dohledem je možno si vylézt na vrcholky skalních věží, vyhlídkové lety, turistika, cykloturistika, koupaliště. V zimním období jsou v okolí velice dobré podmínky pro běžecké lyžování, nejbližší sjezdové trasy s vlekem jsou v Teplicích nad Metují ( 300m) , Radvanicích (18 Km) a Petříkovicích ( 25km), všechny s umělým zasněžováním.

Máte-li zájem o další ubytování Jívka, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

PENSION SKÁLY

PENSION SKÁLY
Teplice nad Metují
54957

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt