Hotel Javor - ubytování Adršpach

Hotel Javor

Hotel Javor, Adršpach, 54957

K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích a apartmánech, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s otevřeným ohništěm, bar, připojení WiFi, seminární místnost, salónek, dětské hřiště, parkoviště přímo u hotelu a venkovní posezení pod javory s výhledem na Adršpašské skalní město.

Gastronomie

Hosté Hotelu Javor Adršpach mohou využít gastronomických služeb klimatizované hotelové restaurace s otevřeným ohništěm, v jejíž nabídce se nachází pokrmy teplé i studené kuchyně. Součástí restaurace je nekuřácký salonek, bar a zahradní restaurace, kde je možné v letním měsících grilovat.
Restaurační zařízení lze využít také k uspořádání rodinných oslav či firemních akcí.

Nekuřácký salonek pak může sloužit jako seminární místnost, kdy je zapůjčováno veškeré technické vybavení.

Popis pokojů

Hotel Javor nabízí 4 druhy pokojů. Klasické dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové mezonetové apartmány, čtyřlůžková jednopodlažní studia a čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvě studia a jeden apartmán mají k dispozici terasu.

Okolí

V blízkém okolí se nachází Adršpašské skalní město a nedaleko Teplické skalní město. Velmi známé jsou také Broumovské stěny, Ostaš a další. Také je možnost navštívit některé vojenské pevnosti v okolí, Jiráskův rodný dům v Hronově, zámky v Ratibořicích, Náchodě či Novém městě nad Metují, Babiččino údolí atd.

Máte-li zájem o další ubytování Jívka, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Javor

Hotel Javor
Adršpach
54957

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt