Apartmán Eva - ubytování Batňovice

Apartmán Eva

Apartmán Eva, Batňovice, 54237

Apartmány jsou po rekonstrukci. Každý má samostatný vchod s uspořádáním předsíň, hala, samostatnou kuchyň s kuchyňskou linkou, pračkou a lednicí a sociální zařízení. Apartmán A má pokoj s dvěma lůžky s možností dvou přistýlek. Apartmán B má dva pokoje po dvou lůžkách s možností dvou přistýlek. K dispozici je pro každý apartmán parkovací místo. Dále možnost posezení u otevřeného ohně nebo pergolou. K dispozice je zastřešený vyhřívaný bazén v době květen až září. V sousedství je známá restaurace Bulánek s celotýdenním provozem. V místě je možné využít sportovní zařízení TJ Batňovice pro tenis, nohejbal a volejbal za velmi přijatelné ceny. Batňovice mají významnou pozici jako výchozí místo pro turistické výlety. Byly podle pověsti založeny již v 11. století. Dominantou obce je barokní kostel sv. Bartoloměje. Při toulkách po okolí si jistě oblíbíte krásnou přírodu v každém ročním období. Po týdenním pobytu zjistíte, že zbývá mnoho zajímavostí, na které nezbyl čas a jistě se ještě někdy vrátíte.

Dostupnost hotelu

Batňovicemi prochází silnice I14, dostupnost celoroční bez problémů. Autobusová zastávka 150m, Nádraží Malé Svatoňovice 2 km je dostupné autobusem.

Gastronomie

Apartmány nabízejí ubytování beze stravy. Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyňka, kde si lze uvařit. V těsné blízkosti domu se nachází restaurace U Bulánka s nabídkou klasických jídel i specialit.

Popis pokojů

Apartmány jsou po rekonstrukci. Každý má samostatný vchod s uspořádáním předsíň, hala, samostatnou kuchyň s kuchyňskou linkou, pračkou a lednicí a sociální zařízení. Apartmán A má pokoj s dvěma lůžky s možností dvou přistýlek. Apartmán B má dva pokoje po dvou lůžkách s možností dvou přistýlek. K dispozici je pro každý apartmán parkovací místo. Wi-fi přiipojení na internet zdarma.

Okolí

Turistické zajímavosti Doporučená mapa – Podkrkonoší Broumovsko Lyžařské vleky - uměle zasněžováno - Radvanice, Petříkovice, Mladé Buky, Žacléř-Prkenný. Upravované lyžařské trasy,počátek na katastru Batňovic - 600-700m n. m. – Jestřebí hory. Cyklostezky – v nejbližším okolí. Koupaliště, rybníky - Batňovice, Malé Svatoňovice, Červený Kostelec - Brodský, Špinka, Náchod Venkovní vyhřívaný bazén – Trutnov. Vnitřní bazén – Trutnov, Náchod. Nádrž - Česká Skalice - Rozkoš Muzea – Rtyně v Podkr., Malé Svatoňovice, Úpice, Trutnov, Náchod a další. Hrady – Skály, Vízmburk Lyžařské vleky - Radvanice- uměle zasněžováno, Chlívce, Petříkovice, Mladé Buky, Žacléř-Prkenný Důl. Lyžařské trasy - 600-700m n. m. – Jestřebí hory. Cyklostezky – v nejbližším okolí. Koupaliště, rybníky - Batňovice, Malé Svatoňovice, Červený Kostelec - Brodský, Špinka, Náchod Venkovní vyhřívaný bazén – Trutnov. Vnitřní bazén – Trutnov, Náchod. Nádrž - Česká Skalice - Rozkoš Muzea – Rtyně v Podkr., Malé Svatoňovice, Úpice, Trutnov, Náchod a další. Hrady – Skály, Vízmburk Zámky – Náchod, Nové Město, Opočno. Rozhledny, vrchy a opevnění – Žaltman, Turov Dobrošov, Hvězda Pískovcové skály – Adršpašské, Teplické, Skály. ZOO – Dvůr Králové. Sochy – Kuks Další zajímavosti – Krkonoše, Orlické hory, Ratibořice, Peklo- Nové Město n. M., návštěva Polska – Kudowa Zdrój, Klášter – Broumov a další. Vyhlídkové lety – Nové Město n. Metují., Dvůr Králové. Máte-li zájem o další ubytování Jívka, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Apartmán Eva

Apartmán Eva
Batňovice
54237

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt