Apartmány pod Sokolkou - ubytování Loučná nad Desnou

Apartmány pod Sokolkou

Apartmány pod Sokolkou, Loučná nad Desnou,

Těšíte se na aktivní dovolenou, nebo byste si rádi odpočinuli a načerpali síly na horách na severu Moravy? Plánujete firemní teambuilding, školní výlet nebo lyžařský kurz a hledáte vhodné ubytování? U nás jste vždy vítáni! Výhodné ubytování Jeseníky Kouty na Desnou – to je SKI PRO SPORT.

Nabízíme kvalitní ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou za dobrou cenu a s domáckým prostředím. Ať už se chystáte na rodinnou dovolenou nebo organizovaný výlet, stačí si jen vybrat z naší nabídky – provozujeme apartmány, chaty i penzion; to vše v malebných Koutech nad Desnou. Vyberte si přesně takové místo pro vaše ubytování Jeseníky Kouty, které bude plně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám, a vychutnejte si klidný pobyt v horském prostředí. Součástí našeho ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou je také v případě vašeho zájmu stravování, a to buď snídaně, polopenze nebo plná penze.

Gastronomie

restaurace v těsné blízkosti 

Popis pokojů

Šindelná, Kouty nad Desnou. Středisko nabízí několik vleků včetně modrých sjezdovek ideálních pro rodiny s dětmi. Vyznavači běžkování se mohou těšit na upravované tratě v okolí ubytování Jeseníky Kouty o celkové délce 30 kilometrů.

Také v letních měsících je ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou výbornou destinací pro dovolenou. Jeseníky vás okouzlí krásnou přírodou a nepřeberným množstvím turistických možností. Přilehlé lesy jsou vhodné pro houbaření či sběr borůvek a také se můžete vydat za kulturou na zámek, rozhlednu nebo na vodopády. Rádi vám nad rámec ubytování poradíme s tipy na výlety v oblasti Kouty nad Desnou Jeseníky.

Ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou je skvělou volbou v jakémkoliv ročním období. SKIPROSPORT, to je kvalitní a levné ubytování Jeseníky za nízké ceny v atmosféře zimního nebo letního horského prostředí. Přijeďte se k nám nadýchat čerstvého vzduchu, zasportovat si a vychutnat si klid a pohodu. Pokud máte k ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme s vaším výběrem. Pokud jste již rozhodnuti pro konkrétní chatu, apartmán nebo penzion našeho ubytování Kouty nad Desnou Jeseníky, rezervujte si své místo prostřednictvím formuláře pro všechna poskytovaná ubytování Jeseníky Kouty nad Desnou.

Apartmány pod Sokolkou

Apartmány pod Sokolkou
Loučná nad Desnou

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422