Restaurant a penzion v Gruntě - ubytování Zlaté Hory

Restaurant a penzion v Gruntě

Restaurant a penzion v Gruntě, Zlaté Hory, 79376

Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí.

Dostupnost hotelu

Autobusové spojení – Jeseník – Revíz – Zlaté Hory, zastávka v Dolním Údolí se nachází přímo naproti penzionu.
Nad penzionem je k dispozici sjezdovka i s možností nočního lyžování!
Toto tiché a klidné místo je vhodné jak pro rekreaci s rodinnou, tak pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění a navíc je prostředí dle vyjádření odborníků přímo ideální pro děti i dospělé kteří trpí nemocemi cest dýchacích.

Gastronomie

Penzion nabízí pobyt s polopenzí. Snídaně je podávána formou bufetu a večeře výběrem ze dvou jídel. Stravování probíhá v nekuřácké jídelně s vyhlášenou domácí kuchyní. Obědy a další občerstvení si můžete objednat ve stylové restauraci s bohatým jídelním lístkem.
V letní sezoně můžete posedět na terase nebo v altánu, kde si můžete připravit také nějakou grilovanou specialitu.

Popis pokojů

Náš rodinný penzion nabízí 23 lůžek v pěti dvoulůžkových, třech třílůžkových a v jednom čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a připojením na WiFi internet (zdarma).

Okolí

Přírodní rezervace Revíz, zřiceniny středověkých hradů Edelštejn, Kobrštejn, poutní místo panny Marie Pomocné, rozhlednu Zlatý Chlum, Biskupskou kupu, muzeum ve Zlatých Horách, přírodní hornický skanzen Zlaté Mlýny.

Vyberte si nabídky ubytování Zlaté Hory. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Restaurant a penzion v Gruntě

Restaurant a penzion v Gruntě
Zlaté Hory
79376

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422