Hotýlek U Pekina - ubytování Zlaté Hory

Hotýlek U Pekina

Hotýlek U Pekina, Zlaté Hory, 79376

Penzion Hotýlek U PekinaVám nabízí velmi pěkné stylové ubytování v rekonstruovaném interiéru venkovské hospůdky V Jeseníkách ve Zlatých Horách. Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách, které je obklopeno horskými masivy s nejrozmanitějšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit.

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené a čisté. Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina splňuje požadavky i náročnějších hostů.

Návštěvníci zde mohou najít široké rekreační vyžití jak v létě, tak i v zimě. Během zimních měsíců je možné využít vlastní lyžařský vlek se sjezdovkou o délce 500m a převýšením 95m, nebo navštívit některé z řady lyžařských středisek, které se nacházejí v okolí např. Zlaté Hory, Červenohorské sedlo atd.. Pro běžkaře jsou zde upravované kilometry běžkařských tratí.

Hotýlek U Pekinanabízí v letních měsících množství značených cyklistických i turistických stezek. Místa, která stojí za to v okolí navštívit jsou popsána v naší sekci "Zajímavá místa" a "Tipy na výlet". Dále je možné využít přímo u hotelu venkovní bazén, saunu, víceúčelové hřiště včetně dětského koutku, šipky a billiard.

Gastronomie

Na výtečných pokrmech především domácí kuchyně si můžete pochutnat ve stylové restauraci s kapacitou 55 míst. V zimě hosté ocení sálavé teplo z kachlových kamen. Kuřákům je vymezena místnost s příjemným posezením a billiardem.
Skupince 20 hostů může přijít vhod oddělený salónek s útulnou atmosférou.

V prvním patře hotýlku se nachází prostorný taneční sál, který je vhodný pro pořádání soukromých i firemních akcí. Svatební hostiny, rauty nebo jiné oslavy je možné připravit až pro 50 sedících osob.

Popis pokojů

Ubytování v Hotýlku u Pekina splňujte požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet. 

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů

Hotýlek U Pekina

Hotýlek U Pekina
Zlaté Hory
79376

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422