U Tří veverek - ubytování Lipová-lázně

U Tří veverek

U Tří veverek, Lipová-lázně, 79063

Penzion je vhodný jak pro konferenční pobyty (semináře, školení), díky velké společenské místnosti s krbem a kuchyňkou, tak pro rodinnou dovolenou i se čtyřnohými mazlíčky ( mají vyhrazené 2 apartmány se samostatným vchodem)každý z 9 apartmánů má samostatnou a kompletně vybavenou kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a el.varnou deskou, samostatné sociální zařízení WC- sprchový kout, TV-SAT, bezdrátové připojení k internetu zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky - za malý poplatek. Využití horkovzdušné sauny a vířivky, která se nachází v přízemí objektu, je za poplatek - na žeton.

Dostupnost hotelu

Vlaková zastávka Horní Lipová je jen 20 min chůze od penzionu. Autobusem se dostanete z Jeseníku na zastávku Lipová- Lázně, pošta cca 10min od penzionu. Autem přijíždíte od Olomouce přes Ramzovou po cestě č.369. V Horní Lipové na křižovatce u pošty odbočíte doleva a po cca 400m, před mostem, pojedete vlevo podél potoka 50m.

Gastronomie

Přestože Penzion U tří veverek nedisponuje vlastní restaurací, není problém si objednat snídaně, polopenzi nebo plnou penzi.

Ve všech apartmánech mají navíc ubytovaní k dispozici vlastní plně vybavenou kuchyňku, kterou lze využívat podle potřeb.

Na zahradě penzionu je navíc možné používat gril.

Popis pokojů

apartmán č.1: pro 4-6 osob,
apartmán č.2: pro 5-6 osob,
apartmán č.3: pro 2-4 osob,
podkrovní apartmán č.4 a 5: pro 3-5 osob,
mezonetové apartmány č.6 a 7: pro 2 osoby ( možnost přistýlky)

mezonetové apartmány č.8 a 9: pro 4-5 osob

Okolí

V létě jsou dostupné dobře značené turistické trasy + rarita místního kraje samoobslužný Lesní bar :-). V zimě jsou v blízkosti upravené běžecké trasy a do 3km v okolí je několik vleků pro sjezdové lyžování všech typů obtížnosti. Nedaleko jsou světově proslulé Lázně Jeseník, kde se léčí zejména onemocnění horních a dolních cest dýchacích,díky čistému vzduchu v oblasti Jeseníků a nově místní lázně v Horní Lipové - 200 m od penzionu.
Na stránkách Penzionu U Tří veverek najdete odkazy na další možnosti využití volného času.

Máte-li zájem o další ubytování Lipová-lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

U Tří veverek

U Tří veverek
Lipová-lázně
79063

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422