penzion POHODA apartmány - ubytování Česká Ves

penzion POHODA apartmány

penzion POHODA apartmány, Česká Ves, 79081

Ubytování na kvalitní úrovni kde naleznete pohodu a klid. Ložnice + pokoj + koupelna. Apartmány jsou vytápěny elektricky vytápěnou podlahou s termostaty v každém pokoji což zaručuje velmi příjemný pobyt. WI-FI, TV, DVD A SATELIT + interne a Skype v recepci . Apartmán č.1 má vchod přímo z obytné zahrady a je po celkové rekonstrukci, nový apartmán č.2 má vchod po venkovním schodišti do 1 poschodí. Apartmány nejsou nad sebou, takže se hosté s malými dětmi nebo pejsky se nemohou navzájem rušit. 

Dostupnost hotelu

Pěšky 20 minut nebo  autem 5 minut od středu města Jeseník směrem  na PL. Za Benzinou 400 m odbočt na kamenný most dále rovvně, klem školy u telefoní budky odboči do leva  na Tichou ulci a jet 200m.RESTAURACE 200M, HOTEL 800M, 900M, OBCHOD 400M, BILLA A LIDL 1KM.

. Cíl penzion Pohoda Tichá ul. č. 24 Česká Ves

Gastronomie

Penzion nabízí možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce, která je součástí každého apartmánu. Příjemné posezení s možností občerstvení nabízí pěkná letní terasa s barem a krásným výhledem do okolní krajiny.
Navštívit můžete také jednu z mnoha restaurací či kaváren v přilehlém Jeseníku.

Popis pokojů

Vybaveni apartmánu:  ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutkem vybaveným nádobím na počet os. , ledničkou s mraz., mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem, WI-FI, TV,DVD, HIFI VĚŽ a SATELIT + koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V recepci penzionu bar s připojením na internet. Zadní část zahrady je uzavřená samostatným potem. Parkování v objektu.

Okolí

***ZIMNÍ REKREACE: OD 2 do 17 km více než 40 lyžařských vleků. Možný výběr podle aktuálních sněhových podmínek nebo obtížnosti sjezdovek. Sáňkování 30 m. *** TENIS - S umělým povrchem, víceúčelové hřiště pro míčové hry a restaurace 200m. ADRENALINK PARK - lanové centrum, terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelbu, horolezeckou stěnu nebo jízdu na koních. www.adrenalin-park.cz Česká Ves 3Km. CIKLISTIKA - přímo v penzionu možnost zapůjčit hoské kol, cyklobusy. 50m. mezinárodní ciklotrasa do PL. RYBAŘENÍ - Rybářský revír Florian 1A, dříve Špičák 1A, se nachází v obci Písečná (bývalá pískovna) u města Jeseník. Rozloha revíru je 3,5 hektarů vodní plochy.Revír je bohatě zarybněn. Možnost zapůjčení lodiček celoročně. Rybolov non-stop povolenka 24 hodin denně. Prodej povolenek od 9:00 - 20:00 hod. www.nalov.cz Veterán muzeum, krytý bazén ze zahradou, hotel a obchody od 200m do 1km. TURISTIKA - Jesenické lázně, jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí, skalní vyhlidka s hor. chatou Čertovy Kameny, rozhledna Zlatý chlum, poutní místo Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou, vodni tvrz v Jeseníku od 2 do 4km. ***ZIMNÍ REKREACE: OD 2 do 17km více než 40 lyžařských vleků.***

Máte-li zájem o další ubytování Lipová-lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

penzion POHODA apartmány

penzion POHODA apartmány
Česká Ves
79081

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422