Penzion Chiranka - ubytování Lipová-lázně

Penzion Chiranka

Penzion Chiranka, Lipová-lázně, 79061

Penzion Chiranka leží ve středu vesničky Lipová - lázně vzdálené 5 km od lázeňského města Jeseník. Nabízí celoroční ubytování s rodinnou atmosférou pro všechny druhy klientů. Díky své poloze, vybavení a dostupnosti je vhodný pro skupinové rekreace, školy, ozdravené pobyty, sportovní soustředění a pod.
Celková kapacita penzionu je až 50 lůžek.
Vybavení penzionu:
- pokoje a apartmány s vlastním sociální zařízením
- jídelna s barem - LCD TV DVD přehrávač - karaoke - stolní fotbal -šipky - společenské deskové hry
- suterén s víceúčelovou místností - stolní tenis - finská sauna
- zahrada penzionu  - petanque - zastřešený venkovní gril s posezením - vyhřívaný venkovní bazén - houpačky s pískovištěm
- možnost využití sousedního hotelu TOČ - víceúčelové hřiště, masážní studio, restaurace s venkovní zahrádkou
Služby:

- recepce penzionu Chiranka je společná s hotelem TOČ - při příjezdu je nutné se hlásit v recepci hotelu TOČ (hend vedle penzionu)
- bufetové snídaně se podávají v restauraci hotelu TOČ
- bufetové večeře podávané v restauraci hotelu TOČ
- zajištění masáží, finské sauny v sosedním hotelu TOČ
- parkování přímo v objektu penzionu
- možnost využití služeb nedalekého Hotelu Helios za zvýhodněné ceny
/ krytý bazén, whirlpool, sauny, kneipův masážní chodník, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dvě petanquové hřiště, fitness centrum, společenský sál se zrcadlovou stěnou, kosmetické studio /
- možnost pronájmu tělocvičny, či fotbalového hřiště v obci
- možnost zajištění autobusové dopravy na penzion a zpět

Dostupnost hotelu

Penzion Chiranka leží na vedlejší komunikaci dobře udržované po celý rok. Přístupné jak osobním automobilům, tak i autobusům.
V areálu penzionu leží velké parkoviště.
Vzdálenost od vlakové stanice - 800 m
Vzdálenost o autobusové zastávky - 200 m

Gastronomie

Nabízíme
- snidaně formou bufetu
- večeře formou menu
- obědy zajišťujeme jen při skupinové rezervaci nad 15 osob. Možnost čerpání obědů v hotelu Helios.

Pro skupinové rekreace zajišťujeme stravování 5x denně, pitný režim po celý den, na přání jsme schopni přivézt stravu a pití na určené místo

Popis pokojů

Apartmány
apartmány jsou umístěny ve 2 patře budovy, v apartmánech najdete jednu až dvě ložnice, sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou, TV , stůl s židlemi a úložné prostory.

Pokoje
v prvním patře budovy naleznete 7 pokojů s 2 až 4-mi lůžky. Pokoje jsou začátkem roku 2013 nově zrekonstruovány, jsou vybaveny vlastním soc. zařízením se sprchou.

TV na vyžádání. Možné spojení některých pokojů v apartmán.

Okolí

Penzion Chiranka leží na vedlejší komunikaci dobře udržované po celý rok. Přístupné jak osobním automobilům, tak i autobusům.
Okolí penzionu Chiranka skýtá ideální podmínky pro lyžařské sporty, turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybolov ... Nalézá se zde spoustu zajímavých míst, které je možno navštívit - zámky v Javorníku a Velkých Losinách, vodní tvrz s vlastivědným muzeem, muzeum V. Priessnitze v Jeseníku, rozhledna Zlatý chlum, jeskyně na Špičáku a na Pomezí, mechová jezírka na Rejvízu, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, atd.

Přímo v obci Lipová - lázně se nachází lyžařská střediska Miroslav a Lázeňský vrch, ve vzdálenosti do 10 km lze využít služeb středisek Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorského sedla, popř. Ovčárny (Praděd). V Horní Lipové se nachází i upravované běžecké tratě.

Máte-li zájem o další ubytování Lipová-lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Chiranka

Penzion Chiranka
Lipová-lázně
79061

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422