Apartmá Panorama Jeseník - ubytování Jeseník

Apartmá Panorama Jeseník

Apartmá Panorama Jeseník, Jeseník, 79001

Nový horský apartmán. Cenově výhodné ubytování v Jeseníkách. Luxusní ubytování v soukromí až pro 8 osob za příznivou cenu. Nejvyšší moravské hory a nejznámější lyžařská střediska: Ramzová, Ovčárna, Praděd, Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Malá Morávka, Karlov, Petříkov. Světoznámé Priessnitzovy lázně. Ideální dovolená s možností lyžování, běžkování, bruslení, koupání, turistika a cykloturistika. V okolí jsou : bobová dráha, minikáry, dětská hřiště, nádherné památky, krásná příroda, zdravé klima a nejčistší vzduch v ČR. Vybavení apartmánu: vlastní kuchyně, LCD TV, domácí kino s DVD, WI-FI, satelit, krb, parkoviště se závorou, sauna, squash, kolárna, lyžárna.

Dostupnost hotelu

Vlak 500m Autobus 100m

Gastronomie

Své jídlo si můžete přichystat v plně vybavené moderní kuchyni, která je součástí apartmánu. V blízkém centru města se nacházejí četné restaurace, pizzerie a kavárny, kde si každý vybere to, co má rád.

Okolí

Dětské lyžařské školky a školy na každé větší sjezdovce Bruslení na vrcholku Priessnitzových lázní - umělé kluziště Snowtubing, snowcart, snowkiting, skijöring paragliding - Ramzová Zajímavé atrakce letní bobová dráha Petříkov, terénní čtyřkolky Česká Ves, horské minikáry Ramzová, ranč + adrenalin park Česká Ves Letní a celoroční atrakce přímo v Jeseníku - bowling, fitness, horolezecká stěna, tenis, spinning, paintball, nordicwalking, minigolf, dětská Koupání - koupaliště Jeseník, kryté bazény a aquaparky, Nysa - polská umělá jezera s písečnými plážemi a krásně čistou vodou jako v moři (asi 30km) Cykloturistika nekonečné množství tras v krásné přírodě Vodní elektrárna Dlouhé Stráně - třetí největší přečerpávací elektrárna na světě. Jeskyně Na Pomezí - největší jeskynní systém v ČR Jeskyně Špičák - i pro vozíčkáře Solná jeskyně Solvita v areálu Priessnitzových lázní Krásné vyhlídky a rozhledny Petrovy kameny, Čertovy kameny, Praděd(vysílač s restaurací, 148m vys) rozhledna Zlatý Chlum Pramen řeky Moravy - nejdelší moravské řeky Nýznerovské vodopády Mechové jezírko - pozůstatek doby ledové Naučné stezky např. stezka po léčivých pramenech Priessnitzových lázní stezka Šerák- Červenohorské sedlo nebo Rejvíz - Mechové jezírko a mnoho dalších.... Máte-li zájem o další ubytování Lipová-lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Apartmá Panorama Jeseník

Apartmá Panorama Jeseník
Jeseník
79001

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422