Hotel Slovan - ubytování Jeseník

Hotel Slovan

Hotel Slovan, Jeseník, 79001

Nově zrekonstruovaný hotel Slovan **** se nachází na Masarykově náměstí v samotném centru města Jeseník. Skladbou a úrovní poskytovaných luxusních služeb je hotel zařazen do žebříčku top hotelů ČR. Při jeho rekonstrukci byla maximálně zohledněna architektonická jedinečnost slavného hotelu Kretschmär, který v Jeseníku stál před více jak 130 lety. Celková kapacita hotelu je 63 lůžek a kyvadlová doprava do areálu lázní je v dosahu 5-ti minut hotelovým minibusem - zcela zdarma.

Gastronomie

Součástí hotelu Slovan je moderní gourmet restauraci, jejíž speciality potěší i ty největší gurmány. V příjemné kavárně s venkovní zahrádkou najdete vždy čerstvý denní tisk, knihu či stolní hru k zapůjčení. Chuti na večerní drink poslouží bar s obsáhlým nápojovým lístkem a ochotným barmanem.

Popis pokojů

Naše luxusní hotelové pokoje

V hotelu je pro hosty přípraveno celkem 35 pokojů či apartmá, které jsou zařízeny s důrazem tradici a kvalitu, která je pro hotel typická. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby našim hostům poskytly co největší pohodlí a očekávaný standard. Komfortní vybavení pokojů a jejich příjemné barevné ladění dohromady vytváří krásné prostředí, ideální pro relaxaci a načerpání nových sil.¨

Standard

Šest standardních dvoulůžkových pokojů hostům nabízí komfortní zázemí o rozloze přibližně 18 m2. V každém patře hotelu naleznete dva pokoje s výhledem na historické náměstí města Jeseník, jehož dominantu tvoří městská radnice z roku 1710. Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi ve velikosti queen size (160 x 200 cm) a koupelnou se sprchovým koutem.

 

Deluxe

Pro ty nejnáročnější hosty Hotel Slovan nabízí osm luxusních pokojů. Tyto dvou až čtyřlůžkové pokoje vás příjemně překvapí svou rozlohou čítající přibližně 40 m2 a nadstanardním vybavením poskytující maximální možný komfort. V prvním patře hotelu se nachází dva deluxe pokoje s vanou, ve druhém a třetím patře hotelu se nachází pokoj s vanou a balkónkem a dva deluxe pokoje s vanou a sprchovým koutem. Deluxe pokoje jsou dostatečně prostorné pro umístění postýlky, a proto je doporučujeme také rodinám s dětmi.

    VYBAVENÍ LCD televizor připojení na vysokorychlostní internet s wi-fi na pokoji i ve veřejných prostorech pracovní stůl hotelová kosmetika vysoušeč vlasů minibar s nápoji a sladkostmi trezor

Hotel Slovan

Hotel Slovan
Jeseník
79001

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422