FaunaPark - ubytování Lipová-lázně

FaunaPark

FaunaPark, Lipová-lázně, 79063

Penzion FaunaPark Vám nabízí ubytování v Jeseníkách, v malebné lázeňské obci Lipová-lázně, v katastrálním území Horní Lipová na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Penzion je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na horský masiv Šeráku a Obřích skal.

Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku. Váš automobil můžete ponechat na soukromém parkovišti na dvoře penzionu.

Dostupnost hotelu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem či autobusem.

Gastronomie

Za příplatek penzion nabízí polopenzi anebo plnou penzi. Součástí každého apartmánu je kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička, nádobí), která hostům nabízí možnost přípravy vlastního občerstvení.

Popis pokojů

Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku.

Okolí

Lipová-lázně je horská obec ležící v Jeseníkách, na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Obec je součástí jesenického regionu    a historicky spadá do území Slezska, přičemž západní hranice katastru tvoří hranici mezi Moravou a Slezskem. Obec leží v jihozápadní části okresu Jeseník, který je nejsevernější částí Olomouckého kraje. Skládá se ze dvou dříve samostatných obcí Horní Lipová a Dolní Lipová.

 Nejnižším bodem z celého území je místo, ve kterém řeka Staříč opouští Lipovou a jeho nadmořská výše činí 458 m n.m. a naopak nejvyšším bodem je vrchol Šeráku (1.351 m n.m.). Areál zdejších mezinárodně známých Lázní Dolní Lipová leží ve výši 480 – 505 m n.m.

 Celé území obce je značně hornaté a je charakteristické širokými zaoblenými hřbety s příkrými svahy a hlubokými údolími. Horský terén je velmi bohatý na různé menší i větší skalní útvary. Mezi nejnápadnější patří Dívčí skok nad údolím Staříče, řada vysokých skalních srubů na Smrčníku a největšími skálami jsou zde Obří skály na severním svahu Šeráku.

 Lázeňská obec Lipová-lázně je známa svým překrásným hornatým okolím, které skýtá bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, běžeckého i sjezdového lyžování.

Máte-li zájem o další ubytování Lipová-lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

FaunaPark

FaunaPark
Lipová-lázně
79063

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422