Horský hotel Brans - ubytování Malá Morávka

Horský hotel Brans

Horský hotel Brans, Malá Morávka, 79336

Hotel se nachází v srdci Jeseníků v malebné Malé Morávce, nedaleko Rýmařova a Bruntálu a pouhé 3 kilometry od Karlové Studánky. Skvělá lokalita nabízí široké možnosti aktivit v kterékoli roční době. V zimním období je to především široká nabídka lyžařských areálů. Nejbližší je Skiareál Kopřivná, který je bezprostřední blízkosti. Dále je zde možno využít více než 100 kilometrů běžeckých tras v okolí Malé Morávky. V létě je to pak turistika a cykloturistika.

Hotel pojme až 86 hostů na 67 lůžek a 19 přistýlek a je rozdělen na 26 pokojů po 2-4 lůžkách.

Hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Jako jeden z mála zařízení na Moravě můžeme nabídnout vlastní PIVNÍ LÁZNĚ, dále pak dvě vířivky, saunu a venkovní bazén.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která probíhala od jara 2011 do začátku zimní sezóny 2011-12 za pomoci grantu z evropských fondů pro regionální rozvoj.

Můžete se těšit na moderní prostředí, příjemný personál, skvělé jídlo a malebnou přírodu Jeseníků. Přejeme vám příjemný pobyt

 

Gastronomie

Moderní prostory hotelové restaurace umocní příjemný gastronomický zážitek. Restaurace s dvanáctiletou tradicí se stala oblíbenou především díky špičkové kuchyni a skvělé obsluze. Pochutnat si zde můžete na domácí pizze nebo výtečné minutkové kuchyni.
Ubytovaným hostům je zde podávána bohatá snídaně, vydatný oběd a pestré večeře. Pořádat zde můžete svatební hostinu, rodinné nebo firemní akce.

Popis pokojů

 Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je bezdrátový Internet v celé budově

Horský hotel Brans

Horský hotel Brans
Malá Morávka
79336

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422