Ubytování U Jůvů - ubytování Loučná nad Desnou

Ubytování U Jůvů

Ubytování U Jůvů, Loučná nad Desnou, 78811

V našem objektu naleznete 2 plně vybavené apartmány. Každý má svou kuchyňku a sociální zařízení. Našim návštěvníkům můžeme nabídnout větší apartmán, ve kterém jsou 2 pokoje v podkroví (pro 2-10 osob), v přízemí obyvaí pokoj společný s kuchyňkou, která je plně vybavena a samozřejmě sociální zařízení se sprchovým koutem. Menší apartmán je s jedním pokojem v podkroví (pro 2-5 osob), taktéž s obývacím pokojem, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Dostupnost hotelu

Dostupnost autem je velmi dobrá po silnici č.44. Zastávka vlaku je cca 500m od objektu. Zástávka autobusu cca 300m od objektu.

Gastronomie

Oba Apartmány U Jůvů disponují plně vybavenou kuchyní s kuchyňskou linkou, základním nádobím, lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem a jídelním koutem. Hosté si tak mohou připravovat jídlo dle svých představ a požadavků.

Na zahradě je k dispozici posezení u krbu.

V okolí se pak nachází řada restaurací, kam si lze zajít na dobré jídlo a pití po celý den.

Popis pokojů

1. apartmán: 1 pokoj = 5 postelí 2 pokoj = 5 postelí 2. apartmán 1 pokoj = 5 postelí

Okolí

Loučná nad Desnou je malá vesnička na úpatí Jeseníků obklopená lesy. Jsou zde krásné panoramata na okolní hory. Svou polohou je obec výborným výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku a běžecké lyžování. V blízkém okolí je mnoho pozoruhodných zajímavostí jako například PVE Dlouhé Stráně, lázně Jeseník, lázně Velké Losiny, muzea, zámky, jeskyně, rozhledny a mnoho dalších oblíbených turistických cílů. Máte-li zájem o další ubytování Loučná nad Desnou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Ubytování U Jůvů

Ubytování U Jůvů
Loučná nad Desnou
78811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422