Hotel Dlouhé Stráně - ubytování Loučná nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně, Loučná nad Desnou, 78811

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Kouty nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideální pro zimní sporty, turistiku acykloturistiku (cyklotrasy od hotelu).

V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít k různým společenským událostem. Pořádáme svatby, semináře, školení, firemní akce, konference. Parkovat lze zdarma před budovou.

Dostupnost hotelu

K hotelu se dá bez problému přijet osobním vozem nebo autobusem, parkování je zdarma. Vlakové nádraží je 200 m pod hotelem a autobusová zastávka 300 m. Najdete nás na trase Šumperk - Jeseník, na konci obce Loučná nad Desnou, v místní části Kouty n. Desnou.

Gastronomie

Hotel nabízí stravování formou polopenze či plné penze. Snídaně jsou jednotné kontinentální, obědy a večeře se podávají výběrem ze 3 jídel. Hotel nabízí také možnost snídaní formou švédských stolů, obědů a večeří formou rautu. Individuálně se můžete stravovat v hotelové restauraci, která nabízí široký výběr jídel a nápojů.

V hotelovém komplexu se nachází restaurace, jídelna, vinárna a kavárna.

Ubytování možné vždy jen se snídaní.

Popis pokojů

Hotel Dlouhé Stráně je komplexem dvou budov: budova I. (dolní) a budova II. (horní). Pokoje budovy I. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu a zařízeny novým nábytkem. Pokoje budovy II. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového a částečně dvouhvězdičkového hotelu.

Celková kapacita hotelu je 650 lůžek ve 300 pokojích

K dispozici jsou tyto pokoje:

dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky  rodinné dvoupokoje (2+2 až 4 lůžka) s příslušenstvím 8 x suite  (ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s možností přistýlky) s příslušenstvím dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC společné na patře (budova II. - horní)

Obě budovy jsou propojeny podzemním tunelem, který lze využít pro pohyb mezi budovami za nepříznivého počasí, zejména v zimním období. Obě budovy mají bezbariérový vstup a několik bezbariérových pokojů.

Okolí

V okolí je množství zajímavostí,historických památek, krásná příroda. Koupání v termálním koupališti ve Velkých Losinách , vzdál. 10 km. Střediska zimních sportů: v místě 400 m od hotelu skiareál Kareš a 600 m od hotelu skiareál Kouty, 7 km skicentrum Přemyslov, 10 km Skicentrum Červenohorské sedlo. V případě zájmu hosta zajišťujeme průvodce po horách, maséry, kulturní vystoupení všeho druhu, lyžařskou školu, sportovní akce, horské minikáry, travní lyžování... slavnostní rauty, svatební hostiny, rodinné oslavy, grilování, táborák.

Máte-li zájem o další ubytování Loučná nad Desnou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně
Loučná nad Desnou
78811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422