Hotel Akademie Hrubá Voda - ubytování Hlubočky

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hotel Akademie Hrubá Voda, Hlubočky, 78361

Nově zrekonstruovaný hotel v krásném a klidném prostředí 15 km od Olomouce nabízí ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám. Hotel je vybaven 5 konferenčními a školícími sály s klimatizací, kongresovou technikou a kompletním kongresovým servisem. Okolí hotelu je vhodné k relaxaci, sportu i k outdoorovým a teambuildingovým programům. Relax centrum nabízí whirlpool, saunu finskou a parní, lávové kameny, masáže,zábaly, apod.. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, ping pong, půjčovna kol, nordic walking. V blízkém Sport parku bobová dráha v délce 851 m a v zimním období 3 vleky a 4sedačková lanovka. Parkování a internet pro hotelové hosty zdarma.

Dostupnost hotelu

http://amapy.centrum.cz/#x=-534048@y=-1114359@cs=1@sidx=8@pg=1,5@pl=@app=0@sbar=c

Gastronomie

Stylová hotelová restaurace Vás zve k příjemnému posezení a ochutnávce moderně upravených krajových specialit. Prostředí restaurace je přátelské k dětem, je zde pro ně připraven dětský koutek, věci potřebné ke stolování a samozřejmě dětský jídelní lístek.
Na hotelovou restauraci navazují 2 letní terasy s klidnou atmosférou a romantickým výhledem do okolí. V letní sezoně si zde můžete pochutnat na grilovaných specialitách a různých salátech.

Popis pokojů

Ubytovací kapacita hotelu činí celkem 55 lůžek a 19 přistýlek. Hotel nabízí celkem 30 pokojů v členění: * 6 jednolůžkových pokojů * 21 dvoulůžkových pokojů * 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj * 1 dvoulůžkový "suite" (ložnice a obývací pokoj) * 1 třílůžkový "business suite" ( ložnice, obývací pokoj, kuchyně, terasa) Vybavení pokojů: * toaleta se sprchovým koutem * TV se satelitním příjmem * telefon s přímou volbou * možnost přistýlek * lednice, fén (suite a business suite) * dětská postýlka (dle požadavků) * všechny pokoje mají vybavení pro příjem internetu ZDARMA * bezpečnostní zámky na čipovou kartu * snídani formou buffetu * kulečník, šipky, karetní stolek * parkování na hotelovém parkovišti * využití přilehlé zahrady nejen k odpočinku * tenisový kurt, ping pong a pétanque (letní sezóna) * Wifi internet zdarma.

Okolí

Město OLOMOUC (20 km) : po Praze druhá nejstarobylejší a největší památková rezervace ČR. Páté největší statutární město ČR, proslavené také pravidelnými výstavami " Flora Olomouc ". K nejvýznamnějším historickým památkám patří sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, který je od roku 2000 zapsán na seznamu světových kulturních památek UNESCO. Informační centrum Olomouc. Bazilika na Svatém Kopečku (20 km) : dnešní mohutný chrám, který byl navštíven také papežem, byl dokončen v letech 1714 - 1721. Hlavní interiér skýtá úchvatnou podívanou na velmi bohatou malířskou a sochařskou výzdobu. Zoologická zahrada na Svatém Kopečku (20 km) : situovaná v krásném zalesněném prostředí, rozloha 43 ha. Chová na 300 druhů zvířat. Ve střední Evropě ojedinělý výběh opic, kde návštěvníci procházejí mezi volně pobíhajícími primáty. Hrady: * BOUZOV * HELFŠTÝN * SOVINEC * ŠTERNBERK Zámky: * NÁMĚŠŤ NA HANÉ * ÚSOV * PLUMLOV * TOVAČOV Jeskyně: * MLADEČ * JAVOŘÍČKO Sportovní vyžití: * CYKLOTURISTIKA * PĚŠÍ TURISTIKA * HORSKÉ KÁRY * RAFTING * GOLF * LYŽOVÁNÍ Přírodní parky: * Přírodní park Březná * Přírodní park Sovinecko * Přírodní park Údolí Bystřice * Přírodní park Terezské údolí * Přírodní park Kladecko * Přírodní park Velký Kosíř.

Malebné okolí nabízí mnoho možností k cyklo i pěší turistice.

Máte-li zájem o další ubytování Hlubočky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hotel Akademie Hrubá Voda
Hlubočky
78361

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422