Hotel TRINITY - ubytování Olomouc

Hotel TRINITY

Hotel TRINITY, Olomouc, 77900

Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností. Nahlédněte prostřednictvím těchto stránek do Hotelu Trinity, nabízíme Vám několik ilustrativních záběrů z interiéru.

Gastronomie

Hotelová restaurace Trinity nabízí snídaně formou bufetu nejen pro hotelové hosty. Obědy přes týden ve formě menu nebo zvýhodněné obědové nabídky. Recepce a rauty v hotelových i jiných prostorech. Kvalitní káva a nápoje v Lobby baru. Firemní i soukromé akce Vám připravíme na míru.

Popis pokojů

Hotel nabízí 33 pokojů - 2 apartmány, 6 dvoulůžkových pokojů kategorie superior, 20 standardních dvoulůžkových pokojů a 5 jednolůžkových pokojů. V každém pokoji je bezplatný přístup na vysokorychlostní internet, satelitní televize, telefon s přímou volbou, individuálně ovládaná klimatizace a topení, minibar, trezor a koupelna. Hotelovým hostům je k dispozici nekuřácká klimatizovaná restaurace, lobby bar, směnárna,WIFI ve společných prostorách, internetový koutek s tiskárnou na hotelové hale, prádelna, hotelová služba na pokojích a asistenční služby hotelové recepce.

Hotel TRINITY

Hotel TRINITY
Olomouc
77900

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422