Hotel Alley - ubytování Olomouc

Hotel Alley

Hotel Alley, Olomouc, 77900

Přímo v srdci historického centra Olomouce, v klidném prostředí městských parků, se nachází Business Hotel ALLEY****.
Návštěvníkům nabízí šest jednolůžkových pokojů, dvacet dvoulůžkových pokojů a čtyři komfortně vybavené suity s vířivou vanou.
Bezbariérový přístup do všech částí hotelu poslouží také invalidním klientům.
Pokoje jsou nadstandardně zařízeny nábytkem z ekologických materiálů, samozřejmostí jsou TV a DVD přehrávače, přípojky k internetu, trezor, klimatizace všech místností včetně salónků a ozvučení koupelen. Společenské místnosti disponují technologií WiFi umožňující bezdrátové připojení k internetu. Celková kapacita hotelu je 54 lůžek.

V areálu hotelu je pro relaxaci umístěno fitness centrum se saunou, skotskými střiky, vodní masáží a párou.

Hotel i parkoviště jsou nepřetržitě hlídány kamerovým systémem.

Dostupnost hotelu

Vlakem - stanice Olomouc hlavní nádraží, dále tramvaj číslo 1 a 7, vystoupit na zastávce Tržnice. Autobusem - zastávka Olomouc autobusové nádraží, dále tramvaj číslo 4 na zastávku Hlavní nádraží, zde přestoupit na tramvaj číslo 1 nebo 7, vystoupit na zastávce Tržnice. Hotel je od zastávky Tržnice vzdálen ca. 200 metrů.

Gastronomie

Součástí Hotelu Alley je útulná a stylově zařízená restaurace, kde si přijdou na své i nároční milovníci dobrých pokrmů. Těšit se mohou na speciality české i mezinárodní kuchyně.

Pro soukromé události nebo firemní akce je možné rezervovat dva salónky. Business salónek má kapacitu pro 14 osob, salónek Alle potom pro 40 osob.

Popis pokojů

Ubytování Vám nabízíme v následujících typech pokojů. 6 jednolůžkových pokojů o velikosti 18 m2 s vanou/WC nebo sprchou/WC, některé mají výhled do parku. 13 dvoulůžkových pokojů DOUBLE, některé s možností přistýlky, velikost pokojů 23 m2, s vanou/WC. 3 dvoulůžkové pokoje TWIN, některé s výhledem do parku, velikost pokojů 23 m2 s vanou/WC nebo sprchou|/WC. 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj TWIN speciálně upravený pro invalidní klienty, velikost pokoje 36 m2 se sprchou/WC.2 dvoulůžkové pokoje DOUBLE LUX, velikost pokoje 39 m2, s vanou/WC. 1 dvoulůžkový pokoj TWIN LUX, s malou terasou, s vanou/WC velikost pokoje 36 m2.3 prostorné business suity o velikosti 48 m2 s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.1 luxusní dvoulůžková suite Alley s terasou a překrásným výhledem na městké parky, s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.

 

Okolí

Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí městských parků, do samého centra města se od nás dostanete pěší chůzí za ca. 5 minut. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází areál TJ Lokomotiva Olomouc s možností sportovního vyžití. Nepřeberné kulturní zážitky Vám nabízí historické centrum Olomouce - muzea, divadlo, koncerty pod širým nebem, divadelní i hudební festivaly a mnoho dalších.

Máte-li zájem o další ubytování Hlubočky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Alley

Hotel Alley
Olomouc
77900

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422