Hotel Pod sedlem - ubytování Loučná nad Desnou

Hotel Pod sedlem

Hotel Pod sedlem, Loučná nad Desnou, 78811

Budova turistického hotel Pod sedlem  stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná. Je výchozím a cílovým místem turistických, cykloturistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. Kapacita hotelu je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly. WC a sprchy  v rekonstruovaných  koupelnách jsou umístěny na poschodí. Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje i stravování skupin, např. exkurze na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně, popř. stravování při hromadných turistických a sportovních akcích v dané oblasti Celodenní stravování zajišťuje restaurace hotelu. Kvalita hotelové kuchyně je v okolí vyhlášená. Gastronomicky je zaměřené na tzv. jídla domácí kuchyně. V sezónních obdobích je v provozu vinárna, zajišťující doplňkové stravování.

.

 

 

Dostupnost hotelu

Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 100m, zastávky autobusových linek před hotelem.

Gastronomie

Hotel nabízí možnost ubytování s polopenzí nebo plnou penzí. Stravování ubytovaných hostů zajišťuje příjemná hotelová restaurace. Snídaně jsou podávány od 7:45 do 9 hodin. Od 11 do 22 má restaurace denní provoz a od 22 do 2 hodin je v provozu vinárna.

Popis pokojů

Hotel disponuje celkem devíti 2-lůžkovými pokoji , jedním 3 -lůžkovým pokojem.  Tyto jsou s  umyvadly, standardně vybavené. Zvláštností jsou tři 4-lůžkové pokoje, z nichž jeden - prostřední - je vstupní a dva po stranách. Tyto jsou rovněž vybaveny umyvadly a slouží přervážně pro skupiny turistů. Hotelovým hostům  je k dispozici bezplatně WI FI

Okolí

     Po zprovoznění moderního lyžařského střediska Přemyslov a zvláště pak lyžařského areálu Kouty (největšího a nejmodernějšího centra na Moravě s celkovou plochou sjezdovek 25 ha) se Kouty nad Desnou staly opravdovým srdcem lyžování. Veřejnosti i nadále slouží další místní lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování a umělým zasněžováním, snadná dostupnost lyžařského areálu na Červenohorském sedle je zajištěna kyvadlovou dopravou.Zastávky autobusů pro střediska ČHS /8km/ a Přemyslov /5km/ před hotelem. Areál Kouty je od hotelu vzdálen pouhých 250m. Na zavolání je doprava zajištěna bezplatně tzv. vláčkem. Lyžařské středisko Kareš je vzdáleno 200m, Šindelná 1,5 km, Oáza 2,5 km.

Kouty nad Desnou jsou výchozí i cílové místo turistických a cyklistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. V okolí se nachází opravdu spousta nádherných cyklistických tras téměř všech stupňů obtížnosti. Populární je například přejezd hřebene Hrubého Jeseníku, ale i mnohé jiné. Preferujete romantickou jízdu po hřebeni nebo snad silniční cyklistiku po cestách vinoucích se táhlými údolími? Žádný problém.

Ubytování Loučná nad Desnou – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Hotel Pod sedlem

Hotel Pod sedlem
Loučná nad Desnou
78811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422