Roubenka v Jeseníkách Alena - ubytování Jindřichov

Roubenka v Jeseníkách Alena

Roubenka v Jeseníkách Alena, Jindřichov, 78833

Útulná a romantická chalupa se nachází v podhůří Jeseníků, je situovaná v roztroušené zástavbě v malebné vesnici v údolí podél potoka. Před chalupou protéká horský potok, na přilehlé velké louce jsou balneo-potůčky s pramenitou vodou ústící do kamenné vodní nádrže, kterou lze použít pro koupání. Je zde možné využít posezení na kryté terase, přírodní ohniště, venkovní stůl na stolní tenis a přenosný gril.

Chalupa je nově postavená dle původní historické předlohy, zachovává si tak styl typické horská chalupa. Celé přízemí je bezbariérové. V přízemí je k dispozici vstupní chodba (botníky, věšák), velká stylová jídelna s kachlovými kamny a krbem spojená s kuchyní. Z chodby je přístup do ložnice a do větší koupelny s vanou i sprchou a saunou. Na chalupě jsou dvě samostatné WC. V podkroví jsou k dispozici tři ložnice, každá doplněna mezonetem se spaním na matracích. Součástí chalupy je sauna přístupná z větší koupelny. Kolem objektu je upravený travnatý prostor. Je zde možné využít vodní království (úžasný horský potok, balneo-potůčky a kamennou nádrž), dětskou prolézačku s houpačkou, posezení na kryté terase, přírodní ohniště, venkovní stůl na stolní tenis (vlastní pálky) a přenosný gril. 

Vytápění: ústřední-plyn.kotel, lze doplnit kachláky nebo krbem (pro atmosféru výjimečnosti - není ale třeba).

 

Dostupnost hotelu

Autem ze Šumperka 25 km, vlak i autobus má zastávku přímo v Nových Losinách.

Gastronomie

Vlastní vaření, v plně vybavené kuchyni. Kuchyně obsahuje el. sporák s troubou, myčku, lednici, mikrovlnnou troubu, kávovar, varnou konvici, šlehač, toustovač. 

Teplá voda nepřetržitě z plyn. kotle, lze vařit a péci rovněž na kachlákách, pitná kojenecká voda (spotřebu neúčtujeme). Výborná restaurace j vzdálena 1,5km od objektu.

Popis pokojů

Uvnitř chalupy je společ.místnost: TV, rádio, krb, společenské hry, kuchyně: el. sporák s troubou, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice. Koupelna se saunou, s vanou, sprchou, pračkou)+další WC. Lyžárna, úschovna kol, postýlka, dětská sedačka.

U chalupy se nachází úžasný horský potok, balneo potůčky+kamenná nádrž, zahradní nábytek, přenosný gril, ohniště, houpačka, prolézačka.

Kapacita: 1-15 osob, maximálně 20 osob (čím menší obsazení, tím větší pohodlí):

Ložnice: ve čtyř až sedmilůžkových pokojích: 1x4l.,2x5l., 1x7l.. 

V přízemí 1. ložnice - 4 lůžka (1x2l. + 1 palanda)- 3 bezbariérová lůžka, v podkroví 3 ložnice 7+5+5 lůžek včetně mezonetů, 1. ložnice - 1x2l., 3x1l., 2xmatrace na mezonetu, 2. ložnice - 1x2l., 1x1l., 2xmatrace na mezonetu, 3. ložnice - 1x2l.,, 3 až 4 matrace na mezonetu

Okolí

Spousta námětů pro výlety: přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, lázně Jeseník, lázně+zámek+papírnická manufaktura Velké Losiny, okresní města Šumperk, Jeseník, obě 25 km, spousta turistiky, atd,atd.

Ski-areály Kouty,Ramzová,Přemyslov,Červenohorské sedlo,Petříkov,Ostružná,Branná,Františkov(vše v okruhu 3-12 km).Přemyslov nabízí skibus.V létě Kouty,Ramzová,Petříkov bike-sporty, boby, minikáry, v Branné i v Koutech wellness.

Ubytování Branná – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Roubenka v Jeseníkách Alena

Roubenka v Jeseníkách Alena
Jindřichov
78833

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422