Penzion Vlaďka - ubytování Branná

Penzion Vlaďka

Penzion Vlaďka, Branná, 78825

Jedná se o nově postavený objekt o dvou apartmánech.
Apartmán 1 má 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem + možnost zapůjčení přímomtopu (poplatek za el.),TV,rozkládací gauč,rohová lavice , kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič)a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob).
Apartmán 2 má 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem ,TV,rozkládací gauč,rohová lavice , kuchyňka a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob).

Dostupnost hotelu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem,k dispozici parkoviště zdarma přímo u  objektu.

Gastronomie

každý pokoj vybaven kuchyńkou s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, el. dvouplotýnkovým vařičem, zákl. nádobím

Popis pokojů

Jedná se o nově postavený objekt o dvou apartmánech. 
Apartmán 1 má 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem + možnost zapůjčení přímomtopu (poplatek za el.),TV,rozkládací gauč,rohová lavice , kuchyňka (rychlovarná konvice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič)a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob). 
Apartmán 2 má 2 ložnice v patře po 2 a 3 lůžkách, v přízemí místnost s krbem ,TV,rozkládací gauč,rohová lavice , kuchyňka a vlastní WC se sprchový koutem (max 7osob).

Okolí

asi 300m od penzionu  je yžařský areál (sedačková lanovka, umělé zasněžování, osvětlení pro noční lyžování). Další lyžařské areály jsou v dosahu 3km Ramzová, Petříkov a Ostružná, 30km Červenohorské sedlo, atd.

Dále oblast nabízí velký výběr naučných, turistických a cyklistických tras.

Ubytování Branná – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Penzion Vlaďka

Penzion Vlaďka
Branná
78825

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422