HORSKÝ HOTEL PERMONÍK - ubytování Nový Hrozenkov

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK, Nový Hrozenkov, 75604

Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka 43 útulných pokojů a apartmánů s celkovou kapacitou 180 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,některé televizí se satelitním příjmem, telefonem a některé i lednicí. V restauračním objektu a části hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Chloubou našeho hotelu je skvělá restaurace, kde si můžete vybrat z mnoha pokrmů české kuchyně i valašských specialit. K hotelovému komplexu patří i dvě samostatné chaty s celkovou kapacitou 33 lůžek a jsou vybaveny kuchyňským koutem a sociální zařízením. Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit sklárnu v obci Karolinka s ukázkami tradičního foukání skla, vsetínský zámek s expozicí historie a národopisu regionu nebo památník Antonína Strnadla v Novém Hrozenkově.

Dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 100 m Vlakové nádraží: 2000 m, za drobný poplatek odvoz i přívoz k vlaku či autobusu do Nového Hrozenkova.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně servírovaná formou švédských stolů.
K hotelu náleží příjemná restaurace s terasou a barem, ve které si během dne můžete pochutnat na pokrmech české i mezinárodní kuchyně.

Popis pokojů

Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a dvoumístné apartmány (2 pevná lůžka a 2-3 přistýlky, v některých jsou čtyři pevná lůžka). Třetina pokojů je s balkónem. Hotel je rozčleněn do dvou budov, které jsou vzájemně spojeny chodbou. Na druhé budově je k dispozici internet zdarma. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, některé telefonem a televizí.

Okolí

Překrásné okolí s typicky valašskými kopečky, louky s krásnou květenou, v létě pokryté místními typickými snopy, v blízkosti hotelu se často pasou ovce, je možné si dojít na místní salaš a zakoupit ovčí sýr. Údolí Vranča je vhodná pro krátké procházky. Vyberte si nabídky ubytování Nový Hrozenkov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK
Nový Hrozenkov
75604

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt