Sport art centrum - ubytování Prostřední Bečva

Sport art centrum

Sport art centrum, Prostřední Bečva, 75656

Zveme vás do moderního hotelu Sport Art Centrum ****, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Pokud hledáte hotel v Beskydech pro zimní i letní dovolenou, nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko.

Dostupnost hotelu

Nejlepší dostupnost je autobusem. Z Dolní Bečvy zastávka U Tabulí a poté po cyklostezce cca 1 km. Nebo z Prostřední Bečvy zastávka Nová a poté také cca 1 km po hlavní silnici.

Gastronomie

V hotelové restauraci připravují kuchaři jídlo na vysoké gastronomické úrovni. V restauraci se připravují regionální delikatesy i moderní recepty zahraniční kuchyně. Od pondělí do pátku je v nabídce i denní menu.

Popis pokojů

Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst. Součástí hotelu je stylová restaurace a wellness centrumbazénem, saunou a dalšími službami.

Okolí

Lyžování v Beskydech slibuje zábavu pro celou rodinu i dovolenou s přáteli. Vyrazte za přírodou a perfektně udržovanými sjezdovkami. Zdejší známé lyžařské areály nabídnou atraktivní služby a perfektní lyžování.

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí komfortní ubytování v Beskydech v moderním hotelu s wellness centrem a vlastním sportovištěm přímo v hotelovém areálu. Autem je to jen pár km do všech okolních ski areálů. Sportovat v Beskydech tak můžete od rána až do večera.

Máte-li zájem o další ubytování Hutisko-Solanec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Sport art centrum

Sport art centrum
Prostřední Bečva
75656

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt