Penzion Rališka - ubytování Horní Bečva

Penzion Rališka

Penzion Rališka, Horní Bečva, 75657

Penzion Rališka je samostatně stojící zděná chalupa v rekreační části Horní Bečvy. Klidné a slunné místo je přímo předurčené k pohodovému trávení Vaší dovolené. Oba apartmány jsou velmi komfortně vybavené - vlastní sociální zařízení a kuchyň s možností vaření. K penzionu Rališka náleží udržovaný travnatý pozemek 400 m2 a terasa se zahradním nábytkem.

Dostupnost hotelu

Centrum 3 km - možnost nákupu, autobusová zastávka 2 km, restaurace 20 m. Přehrada s koupáním, ideální pěší turistika, tenisové kurty 20 m od objektu.V zimním období ideální podmínky pro lyžování .Ski areál Rakiška je přímo dostupný od objektu.Rovněž ideální podmínky pro běžkaře.

Gastronomie

Oba apartmány Penzionu Rališka jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, která je propojena s obývacím pokojem. Kuchyně jsou v obou případech vybaveny elektrickým sporákem, lednicí, základním nádobím a kávovarem.

Na dobré jídlo a pití si mohou zájemci zajít do 20 metrů vzdálené restaurace.

Okolí

Horní Bečva se nachází v údolí řeky Bečvy v malebném kraji s posvátnou horou Radhošť a Pustevnami.Pouhých 15 km od Horní Bečvy leží známé turistické městečko Rožnov pod Radhoštěm,kde stojí tři areály Valašského muzea v přírodě,nejstaršího skanzenu lidové architektury ve střední Evropě.

Ubytování Horní Bečva – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Penzion Rališka

Penzion Rališka
Horní Bečva
75657

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt