Hotel & Garden U Holubů - ubytování Čeladná

Hotel & Garden U Holubů

Hotel & Garden U Holubů, Čeladná, 73912

Hotel & Garden U Holubů naleznete na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné přírodě Beskyd. Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka. Upravené a pečlivě udržované okolí hotelu, krásné trávníky s květinovou výsadbou, louka, výhled na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro pobyty jako je - rodinná rekreace, dovolená Beskydy, víkendové pobyty, golfové a wellness balíčky, svatby (svatební hostina s ubytováním, venkovní svatební obřady), svatební cesta, firemní akce, teambuildingy, jazykové pobyty, taneční nebo fotbalové soustředění. Součástí hotelových služeb je nabídka relaxace ve vířivé vaně, pobyt v infra kabině s mořským klima a odborně prováděné masáže.

Dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží: 7000 m

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. K hotelu náleží komfortní nekuřácká restaurace s letní a zimní terasou zaměřená na pokrmy připravované dle zásad zdravého životního stylu. Vynikající kávu či některé z řady nabízených vín si můžete objednat v přilehlé kavárně.

Popis pokojů

Ubytovací část hotelu má vzhled i historii původní rodinné umístěné vily ze 30. let. Pokoje jsou různě disponované, každý má svůj osobitý charakter a nádherný výhled do beskydské přírody. Útulnost, pohodlí, nekuřácké prostředí a laskavá péče o hosty je u nás v Čeladné samozřejmostí. Na přání můžeme připravit ovoce na pokoji, kytici jako dárek a jiné. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou (sprcha + WC, fén), LCD TV se satelitem, zdarma Wi-Fi internetem.

Hotel & Garden U Holubů

Hotel & Garden U Holubů
Čeladná
73912

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt