Horský hotel Kyčerka - ubytování Velké Karlovice

Horský hotel Kyčerka

Horský hotel Kyčerka, Velké Karlovice, 75606

Horský hotel Kyčerka se nachází v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Oblast nabízí spousty lákadel, ať už v podobě nedotčené rozmanité přírody, nebo stavitelského umění našich valašských předků, či různorodých sportovních aktivit Hotel nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením i bez sociálního zařízení. 3 společenské místnosti, ping pong, kulečník, bar, venkovní posezení,ohniště. K dispozici jídelna a kuřácký valašský šenk.

Dostupnost hotelu

Horský hotel se nachází v nejrozsáhlejší valašské obci Velké Karlovice na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů.

Gastronomie

Součástí Horského hotelu Kyčerka je stylová restaurace, kde jsou hostům podávány snídaně formou bohatých švédských stolů, obědy i večeře a to formou polopenze, nebo plné penze.
Servírována jsou jídla poctivé české kuchyně a valašské speciality a to výhradně z čerstvých surovin.
"Po celý den si tu návštěvníci mohou vybírat z jídelního lístku, na němž najdou tradiční české pokrmy, minutky i vegetariánské speciality" - celou větu smazat, minutky nevaříme, jen na objednávku předem a nebo při různých akcích, různé diety je nutno nahlásit předem.

Příjemné posezení slibuje typický valašský šenk. K dispozici jsou dvě společenské místnosti a největší společenský sál ve Velkých Karlovicích, kde je možné pořádat i soukromé akce.

Popis pokojů

Kapacita lůžek je 120 a to v jedné, dvou – poschoďové budově. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, a to buď se sociálním, nebo bez sociálního zařízení. Koupelny s WC a sprchou (pánské, dámské) se pak nachází na každém patře. K dispozici jsou dvě učebny vybaveny televizí a videem + tělocvična se dvěma pinpongovými stoly

Horský hotel Kyčerka

Horský hotel Kyčerka
Velké Karlovice
75606

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt