Ski areál Tošovice

Sobota - 25.10.2014 11:00 - 17:00 Cloudy 6°C
17:00 - 23:00 Fair 8°C
23:00 - 04:00 Clear sky 3°C
Neděle - 26.10.2014 07:00 - 13:00 Clear sky 3°C
13:00 - 19:00 Clear sky 10°C
19:00 - 01:00 Clear sky 5°C

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 384-463 m.n.m.
Sjezdové tratě: 1,1 km
Zasněžové tratě: 1,1 km
Večerní lyžování: 1,07 km
Počet lanovek/vleků: 7
Běžecké tratě: 8km
Provozní doba: 0:00-00:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

  • Ski areál Tošovice
  • Tošovice 1, Odry (mapa)
  • Tel.: +420 556 312 570
  • info@heipark.cz
  • www.heipark.cz
aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: -°C Vleky & lanovky: 0 / 7 Sjezdovky: 0 km / 1,1 km Běžecké tratě: 0.0 km / 8 km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - Tošovice

V předhůří Oderských vrchů, v katastru obce Tošovice poblíž Oder, naleznete celostátní raritu a to tři uměle vytvořené sjezdovky s vlastními kotvovými vleky - H1, H2, H3 - SNOWpark (umělé skoky, překážky), dvě dětské sjezdovky s vlastním lanovým vlekem, jejichž provoz je zdarma. Za zmínku samozřejmě stojí Big Air Bag - nafukovací polštář pro skoky, který je hlavní atrakcí SNOWparku a dráha pro SNOWtubing jízda na speciálních pneumatikách zasněženým korytem, jež je oblíbenou atrakcí nejen pro děti, ale také pro dospělé. Areál je vybaven umělým zasněžováním a to kompletní plochy (1,38 km). Zdejší prostředí je určeno nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Proto zde každým rokem vítáme několik škol pořádající lyžařské kurzy, které zde mají ideální podmínky jak pro lyžování, tak pro stravování (restaurace, bufet). Součástí areálu je bobová dráha (Alpine Coaster) s vlastním vlekem (délka vleku je 300 m, délka dráhy 965 m a převýšení 80 m), jejíž provoz je celoroční. Návštěvníkům HEIparku je k dispozici útulná hospůdka HEIkalka s příjemně hřejícími kachlovými kamny a stejně hřejivou atmosférou. Zde je možné také uspořádat společenské nebo firemní akce, jejichž hosté ocení nejen klid a atraktivnost zdejšího prostředí, ale zejména příjemnou obsluhu a perfektní kuchyni. Nově otevřený HOTEL HEIPARK s kapacitou 38 lůžek svým provedením připomíná horský hotel s nádherným výhledem na areál HEIpark a krásnou přírodu Oderských vrchů. HOTEL HEIPARK nabízí 6 dvoulůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů, luxusní apartmán a jeden bezbariérový pokoj. Všechny pokoje HOTELU HEIPARK jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, klimatizací, lednicí, minibarem, vysokorychlostním internetem a satelitní TV. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, kuchyňku s barem a prostornou sedací soupravu. Celý hotel je nekuřácký, parkování pro hotelové hosty na vyhrazeném parkovišti zdarma.Součástí HOTELU HEIPARK je stylová restaurace, která se vyznačuje nádherným interiérem doplněným velkoplošnou keramikou a akvárii s mořskými rybičkami. Doménou hotelové restaurace je především vynikající kuchyně s nabídkou kvalitních jídel, vín a destilátů. V letních měsících areál HEIpark nabízí svým návštěvníkům přírodní koupání s čištěnou vodou, dětským koupalištěm a kvalitním zázemím, k dispozici je víceúčelové hřiště, trampolíny, bungee trampolína, lukostřelba, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, fourcrossová trať atd. Atraktivnost zdejší mu areálu dodává neplacené parkoviště, které je jeho součástí. Příjezd k areálu bývá vždy dobře upraven a je označen oranžovými naváděcími tabulemi podél příjezdové cesty, ale i poutačem umístěným ve Fulneku a v Odrách. Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
Zprávy od Sitour Sitour - zprávy ze střediska Tošovice

Připravujeme spuštění nových atrakcí pro letní sezonu 2014.

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám